На Національному військовому меморіальному кладовищі відбулася церемонія поховання українських захисників, імена яких наразі залишаються невстановленими

28 травня 2026

Цього дня вшанували пам’ять шістнадцятьох військовослужбовців, які загинули, боронячи незалежність і територіальну цілісність України. Їхні імена ще належить встановити, але їхній подвиг уже назавжди вписаний в історію держави.

У церемонії почесних поховань взяли участь перший заступник Міністра у справах ветеранів України Віктор Байдачний, начальник Тернопільської ОВА  Тарас Пастух, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, представники Тернопільської ОВА, зокрема, начальниця управління з питань ветеранської політики, та Житомирської ОВА, а також представники Сил оборони України, ветерани та керівництво Державної установи «Національне військове меморіальне кладовище».

Почесні поховання відбулися відповідно до вимог Статутів Збройних Сил України та Державного протоколу і Церемоніалу України. Полеглим було віддано належні військові почесті – під звуки військового салюту та Державного Гімну України. Церемонію почесного поховання забезпечували військовослужбовці почесної варти Окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького, військові Капелани отець Макар Фадєєв та отець Андрій Міщенко, представники Цивільно-військового співробітництва та Державної спеціальної служби транспорту.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Під звуки військового салюту та Державного Гімну України полеглих захисників поховали з військовими почестями - як Героїв, які залишилися вірними присязі та своєму народові.

Вшановуємо кожного полеглого воїна!