21 травня 2026



Сьогодні, у День вишиванки, працівники управління з питань ветеранської політики на чолі з очільницею управління Тетяною ДУДОЮ взяли участь у меморіальній акції «Вишита стрічка пам'яті».
Мета заходу — вшанувати пам'ять українських воїнів, які загинули в боротьбі за свободу та територіальну цілісність нашої держави. Учасники акції пов'язали символічні вишиті стрічки, які уособлюють нерозривний зв'язок між поколіннями захисників та вічну вдячність громади за їхній подвиг.
Плекання культури пам’яті та підтримка родин загиблих Героїв — це один із ключових напрямків роботи управління. Пам'ятаємо. Шануємо. Продовжуємо працювати задля нашої спільної Перемоги.