Управління з питань ветеранської політики долучилося до акції «Вишита стрічка пам'яті»

21 травня 2026

Сьогодні, у День вишиванки, працівники управління з питань ветеранської політики на чолі з очільницею управління Тетяною ДУДОЮ взяли участь у меморіальній акції «Вишита стрічка пам'яті».

​Мета заходу — вшанувати пам'ять українських воїнів, які загинули в боротьбі за свободу та територіальну цілісність нашої держави. Учасники акції пов'язали символічні вишиті стрічки, які уособлюють нерозривний зв'язок між поколіннями захисників та вічну вдячність громади за їхній подвиг.

​Плекання культури пам’яті та підтримка родин загиблих Героїв — це один із ключових напрямків роботи управління. ​Пам'ятаємо. Шануємо. Продовжуємо працювати задля нашої спільної Перемоги.